Ferry Hagi (S)

Kontaktinformation

E-post:
ferry.hagi@oxelosund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-05-14 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31