Dagmara Mandrela (SD)

Kontaktinformation

E-post:
dagmara.mandrela@oxelosund.se

Bild på Dagmara Mandrela

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-04-23 - 2022-10-14
Vård- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31