Tommy Karlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.karlsson@oxelosund.se

Bild på Tommy Karlsson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valutskott Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Nyköpings-Oxelösunds Vattenverksförbund Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31