Inge Ståhlgren (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-5624817 (mobil)

E-post:
inge.stahlgren@oxelosund.se

Bild på Inge Ståhlgren

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valutskott Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2020-09-17 - 2022-12-31
Kustbostäder i Oxelösund AB Ledamot 2019-05-07 -
Nyköpings-Oxelösunds Vattenverksförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31