Jonas Widegren (S)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.widegren@oxelosund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-10-16 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ledamot 2019-12-12 - 2022-12-31