Tommy Linder (L)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.linder@oxelosund.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala Pensionärsrådet Ersättare 2019-04-24 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-19 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31