Björn Johansson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.johansson@oxelosund.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-24 - 2022-10-16
Kommunfullmäktiges valutskott Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Oxelösunds Kommuns Förvaltnings AB Suppleant 2019-05-02 -