Björn Wintler (L)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.wintler@oxelosund.se

Bild på Björn Wintler

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31