Lars Hugo Pettersson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
lars-hugo.pettersson@oxelosund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-24 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31