Nina Wikström-Tiala (S)

Kontaktinformation

E-post:
nina.wikstrom.tiala@oxelosund.se

Bild på Nina Wikström-Tiala

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valutskott Vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-09-17 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2020-09-17 - 2022-12-31