Fia Nygren (S)

Kontaktinformation

E-post:
fia.nygren@oxelosund.se

Bild på Fia Nygren

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-09-17 - 2022-10-14
Miljö- och samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31