Håkan Carlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
hakan.carlsson@oxelosund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2020-09-17 - 2022-12-31
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31